Sеlf make-up – індивідуальний урок макіяжу для себе online
1х1 з професійним візажистом, підбери собі косметику та навчися користуватися нею так, щоб вона підкреслювала твою індивідуальну зовнішність.

Ціна - 3500 грн
Чому ти навчишся
Зрозумієш тип своєї шкіри і навчишся правильно підбирати для неї догляд
Це базові знання, які необхідні для підтримання здоров'я шкіри та для підбору декоративної косметики.
Розберешся, які кольори рум'ян, тіней, помади, скульпторів підходять саме тобі
Якщо неправильно підбирати відтінки, це може додавати віку, робити очі згаслими або створювати втомлений вигляд. Ти зрозумієш, яким кольором фарбуватися, щоб сяяти в будь-якій ситуації
Правильно наносити косметику
Ти дізнаєшся, як не допустити ефекту маски, як правильно розтушовувати межі, як розподілити косметику по обличчю. А також підбереш базовий набір інструментів, пензлів та навчишся ними користуватися.
У результаті ти зможеш робити кілька видів макіяжу під різні події: робота, вечірки, побачення тощо. А також навчишся робити повсякденний макіяж в експрес-форматі за 15 хвилин.
Як відбувається урок online
Теоретична частина
Розкажемо про основи макіяжу з огляду на особливості твоєї зовнішності, заняття відбувається через zoom.
Розбір косметички
Розберемо які продукти використовуєш і наскільки вони тобі підходять
Демонстрація візажиста
Візжажист демонструватиме техніки нанесення макіяжу, та показувати, як саме наносити тобі з огляду на твою морфологію обличчя
Практика
Під наглядом візажиста ти сама нанесеш собі косметику на обличчя під чуйним наглядом викладача, закріплюючи отриману інформацію
За підсумками заняття
1. З візажистом складеш список косметики, що підходить під твій типаж. Питання "яку косметику мені обрати?" буде закритий назавжди :)
2. Ти зможеш самостійно робити макіяж для різних подій: робота, вечірки, побачення, а також навчишся робити повсякденний макіяж за 15 хвилин.
Часті питання
Чи готова навчитися підкреслювати свою індивідуальність?
Записуйся на курс прямо зараз!